Cesta s BEWIT ( Be With It) ...

Proč zrovna Bewit?

Tehdy v roce 2018, když jsem začínal s masážemi, jsem měl v hlavě představu o tom, s jakým záměrem chci masáže vykonávat, co přesně bych chtěl svým klientům nabízet a v jaké formě. Jednoduše řečeno jsem byl přesvědčen, že se nespokojím s nízkou kvalitou práce, komunikace nebo materiálu, věděl jsem že se každému budu věnovat individuálně a budu se snažit jim pomoci jak nejlépe budu umět.

Má vize byla taková, že půjdu cestou kvality než kvantity, a z toho důvodu jsem chtěl hlavně kvalitní oleje, které klienti ocení a které ocení hlavně mé vlastní tělo. Přeci jen, já s nimi pracuji, mé tělo je vstřebává do těla a proto kvalita byla základem číslo jedna. Já nechtěl používat rafinované oleje, které sice ušetří peněžence, ale tělo mi nebude děkovat. 

A tehdy mi do cesty vstoupil BEWIT se svými produkty - za studena lisované oleje, esenciální oleje s terapeutickým účinkem a mnohými dalšími výrobky, které denně využívám nejen v práci, ale i v osobním životě.

Proč tedy BEWIT?

 • Česká firma pocházející z Ostravy.
 • Nosné i esenciální oleje v té nejvyšší kvalitě.
 • Výrobky neobsahují chemii, syntetika, plnidla.
 • Výrobky netestují na zvířatech.
 • Široké portfolio výrobků, které by měly být v každé domácnosti.
 • Možnost získat doživotní slevy

Pokud souzníte alespoň s jednou otázkou, mám pro vás ideální řešení.

Bezplatnou registrací se vám otevírá příležitost nejen výhodně nakupovat, ale i doporučovat a prodávat produkty, které já sám pravidelně využívám nejen v osobním životě, ale i v tom pracovním. Pokud se tak vědomě rozhodnete a zaregistrujete, stáváte se partnerem, neboli majitelem Osobní BEWIT franšízy = nezávislého podnikání, a to:

 • Bez rizika a s nulovými vstupními náklady.
 • S uceleným podnikatelským a odborným know-how.
 • S podporou ostatních partnerů (členů BEWIT FAMILY) i samotné firmy.
 • S motivujícími maržemi, meziprovizemi, bonusy z vlastních nákupů, a další.

Poznejte blíže veškeré výhody partnerství.

3 KROKY K ÚSPĚŠNÉMU BUDOVÁNÍ FINANČNÍ SVOBODY S BEWIT

1. Používejte esenciální oleje a další 100% přírodní produkty

Ať už s nimi máte vlastní zkušenost, nebo se teprve chystáte je vyzkoušet, v obou případech vám doporučuji zdarma se zaregistrovat. Registrace vás vůbec k ničemu nezavazuje. Stáváte se partnerem a ihned máte přístup k zajímavým akcím a bonusům.

2. Podělte se o své zkušenosti se svými blízkými

Jakmile ověříte účinky přírodních produktů, objevíte jejich kvalitu a budete s nimi spokojeni, stane se pro vás zcela přirozené podělit se o své zkušenosti se svými nejbližšími - členy rodiny, přáteli a známými.

Možná si to neuvědomujete, ale děláte to běžně. Jestliže vám určité produkty nebo služby přinášejí do života hodnotu, která pro Vás má význam, rádi je doporučujete dále. Chcete, aby i ostatní z nich získali užitek.

Většina firem vám za tuto vaši osobní referenci nic nezaplatí. BEWIT ANO!

Ve chvíli, kdy svůj nákup provede osoba, které jste naše výrobky doporučili, získáváte z jejího nákupu provizi. Tato část peněz je poděkování za vaši spolupráci.

3. Budujte své vlastní podnikání

Jde o způsob, kdy si postupně můžete vytvořit vlastní komunitu zákazníků, a tím i vlastní stabilní příjem. A co víc, postupně si takto můžete vybudovat své vlastní podnikání - firmu, která bude prosperovat. Vlastní Osobní franšízu.

Od společnosti BEWIT očekávejte maximální podporu. Váš úspěch je i jejich úspěch. Věrni odkazu Tomáše Bati vnímají firmu jako univerzitu, kde má každý šanci se vzdělávat, pracovat na sobě a růst ve svém úspěchu. Tomu přizpůsobují vzdělávací aktivity, workshopy a další semináře.

Nabízím Vám tak partnerství, kde má možnost dosáhnout finanční svobody každý, kdo je ochotný se učit.

STAŇTE SE PARTNEREM. ZAREGISTRUJTE SE A VYUŽÍVEJTE VŠECH VÝHOD

 • Za tuto nezávaznou registraci platíte přesně 0 Kč.
 • Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje. Nemáte žádnou povinnost pravidelných odběrů a kdykoliv svou registraci můžete zrušit. Zkrátka, jen si užíváte všech výhod podnikání s BEWIT.
 • Okamžitě se vám otevírají nové akce 1+1 a 50% slevy.
 • V každém měsíci připravují pro registrované uživatele akce 1+1 zdarma a 50% slevy na vybrané produkty. Při výročí Vaší registrace a narozeninách dostáváte 50% slevu na stovky unikátních směsí esenciálních olejů. Podívejte se sami, jaké všechny akce se vám registrací otevírají.
 • A co takhle doživotní slevy 15 %, nebo 30 % na vybrané výrobky? Stačí jen málo a do konce svého života nakupujete veškeré produkty za velkoobchodní ceny.
 • 15% doživotní slevu na vybrané výrobky získáváte poté (na následující objednávky), kdy nakoupíte libovolné produkty v celkové hodnotě 300 až 700 BP (BEWIT points).
 • 30% doživotní slevu na vybrané výrobky získáváte poté (na následující objednávky), kdy nakoupíte libovolné produkty v hodnotě alespoň 700 BP (BEWIT points).
 • Tyto slevy získáte i kombinací více objednávek. Musíte je však uskutečnit během 2 po sobě jdoucích měsících. Pokud jednou slevy získáte, jsou doživotní a už o ně nepříjdete.
 • Obchodní a velkoobchodní ceny (slevy) budou uplatněny na objednávky, či části objednávek uskutečněné po dosažení hranice pro získání slevy (300 či 700 BP).
 • Pokud hned první objednávka překročí stanovenou hranici pro uznání slevy (je nad 300 BP), zaplatí registrovaný zákazník za objednávku ceníkovou cenu a sleva, kterou měl získat na část nákupu, která je nad tuto hranici, mu bude připsána automaticky do jeho Bewit virtuální peněženky. Tuto částku může později použít jako zápočet při dalším nákupu, nebo si ji nechává posílat měsíčně na svůj bankovní účet.

TIP: Nejrychlejší a nejvýhodnější cestou k získání těchto slev je nákup jedné ze zvýhodněných sad.

 • 3 % ze svého nákupu zpět? A to je jen začátek!
 • Jak získat doživotní 30% slevu na nákupy je vám už jasné. Ale víte, že když dosáhnete těch magických 701 BP, posouváte se na pozici Supervizor? Ta vám dává do rukou další benefit, a to 3 % ze všech nákupů zpět. A jestli stojíte o 11 %, 20 %, nebo 25 % z vlastních nákupů zpět, tak čtěte dál.
 • Starter, Supervizor, Leader, Manager a Director - to jsou pozice, které vám otevírají cestu k vyšším bonusům z vlastních nákupů a vyšším meziprovizím z celé vaší komunity. Těchto pozic dosáhnete tak, že Vy a vaše komunita uděláte svými nákupy obrat buď: 700 BP - Supervizor, 5 000 BP - Leader, 10 000 BP - Manager nebo 25 000 BP - Director, a to vždy během 2 po sobě jdoucích měsíců. Pokud jakékoliv pozice dosáhnete, je doživotní, tzn. nikdy z ní nepadáte zpět.
 • Společnost BEWIT se pyšní opravdu propracovaným a motivačním systémem - cca 40 bonusů a odměn. Všechny najdete po registraci ve své Virtuální kanceláři, ve které jste svým pánem.

Virtuální kancelář

 • To je další benefit, který dostáváte ihned po registraci. 
 • Virtuální kancelář je místem, kde můžete sledovat své objednávky a řídit své nákupy. Máte tak perfektní přehled o všech svých aktivitách, vývoji Vás i Vaší komunity a snadný přístup ke všem informacím, výukovým materiálům a bezplatné podpoře. 
 • Zároveň můžete začít využívat veškerou marketingovou podporu a své jedinečné odkazy pro registraci nového zákazníka a pro vlastní e-shop. Tyto odkazy vám slouží k růstu a propagaci v celém online světě.

BEWIT Academy Start a Revoluční marketing

Doba se velmi rychle mění, a proto se nevyplácí spoléhat na doporučení, která jsme slýchali na téma síťového marketingu ještě na přelomu tisíciletí. Je třeba stále držet krok s dobou a uplatňovat postupy, které opravdu fungují právě teď. Proto po zaregistrování máte zcela zdarma přístup ke všem vzdělávacím systémům: BEWIT Academy Start, Revoluční marketing a ke všem webinářům a výukovým materiálům.

Poradní vědecký a lékařský sbor je vám k dispozici

Máte otázky z oblasti zdravého životního stylu, na které potřebujete znát odpověď? Využijte jako majitel BEWIT podnikání bezplatnou konzultaci s poradním vědeckým a lékařským sborem.

Inspirujte se. Vstupte do soukromé facebookové skupiny

S registrací dostáváte možnost vstoupit do skupiny BEWIT FAMILY na Facebooku. Cenné informace, rady a inspirace od stejně naladěné komunity se totiž vždy hodí. 

TEĎ už chcete být partnerem? Registrujte se.