Bewit Miracle Essential Therapy

Bewit Miracle Essential Therapy je velmi jemná, relaxační, regenerační technika , která využívá sílu cíleného doteku společně s vrstvením 8-mi esenciálních olejů v terapeutické kvalitě.

Dotekem u klienta znovu probouzíme samo-ozdravné procesy těla, se kterými se rodíme a síla přírody v podobě esenciálních olejů nám pomůže umocnit celý tento proces pro dosažení rovnovážného stavu v organismu.

Bewit Miracle Essential Therapy využívá znalosti působení esenciálních olejů na reflexních bodech, energetických drahách lidského těla v kombinaci s jemnými doteky a hlazením. Vytváří skutečně nezapomenutelné zážitky a současně svým působením podporuje zdravou páteř, přináší uvolnění, ale zároveň podporuje funkci imunity. Technikou se nastartují samoléčebné procesy v těle, dojde k harmonizaci, úpravě funkce orgánů, nastartování imunitního systému

Jemný dotek nám společně s esenciálními oleji navodí u klienta relaxační stav, podpoří pocit pohody na úrovni nejen fyzické, ale také psychické, emoční a duchovní. Zmírní nám bolesti, úzkosti a urychlí rekonvalescenci.

Esenciální oleje Bewit se nanáší postupně  za pomocí techniky RainDrop, čímž dochází k vrstvení a následně synergickému působení. Hlavním tajemstvím a cílem těchto esenciálních olejů a jejich terapeutického účinku je vyčistění buněčných receptorů, následné vymazání nevhodné informace, obnova a aktivace správné informace v buněčné paměti.


Účinky :

  • rychlejší vyprazdňování lymfatických cév
  • detoxikace a zlepšení výživy tkání
  • zlepšení metabolismu
  • eliminace psychického napětí skrze nejen fyzické uvolnění
  • ovlivnění CNS (centrální nervové soustavy) a následné ovlivnění orgánů a jejich funkcí

Kontraindikace :

  • krvácivé stavy